Rakousko nabízí zážitky celoročně

Breberky - modern
</div>
<p>Rakousko se může pochlubit skutečně velkým bohatstvím, které láká návštěvníky a turisty nejen ze sousedních zemí, ale prakticky z celého světa. Majestátné alpské štíty, romantická horská údolí a jezera i nádherná a upravená města, těší všechny cestovatele bez rozdílu.<br />
<img alt=
Ať už hledáte sportovní vyžití, na upravených sjezdovkách a cyklostezkách, chcete kochat nádherou malebných domků s rozkvetlou záplavou muškátů, nebo se procházet ve městech a obdivovat nádherné paláce a poznávat nadčasovou architekturu z doby Habsburků, v Rakousku se nabízí vše, co si budete přát.
Co je navíc v současné době obzvlášť důležité, Rakousko se vyznačuje stabilní politickou a hospodářskou strukturou a dobrou bezpečnostní situací. Proto se k našim blízkým sousedům můžete vydat bez obav a užít si zde pěkný výlet, romantický prodloužený víkend, prožít rodinnou dovolenou, nebo sem vyrazit partou přátel.
horská vesnička
Rakousko nabízí nepřeberné množství zážitků po celý rok. Na jaře a v létě se můžete vydat za turistikou nebo využít dokonalé cyklotrasy
{LINK},advent přeje krásným ozdobeným městům se skvělými vánočními trhy a v zimě si do Rakouska jeďte určitě zalyžovat! Je jen na vás, co si vyberete a co vás láká.
Lyžování v Rakousku je skvělým zážitkem! Čekají na vás kilometry skvěle upravených sjezdovek, běžecké trati různých obtížností, vynikající sněhové podmínky, a navíc čistá krajina prozářená alpským sluncem. Velkým bonusem je opravdu výtečná kvalita ubytování a rozsáhlé možnosti další zábavy. Ve znamenitých restauracích si pochutnáte na zdejší gastronomii, místní specialitou je například Germknödel, což je výborný nadýchaný kynutý knedlík, plněný povidly přelitý máslem a posypaný cukrem a mákem. Někdy je navíc podávaný i s lahodným vanilkovým krémem. Jeho jemná chuť je daná i tím, že knedlík se nevaří ve vodě, ale připravuje se v páře.

darky-pro.jpg

V útulných barech na sjezdovce, vás dokonale zahřeje Bombardino, oblíbený nápoj lyžařských středisek. Bombardino se připravuje z jedné poloviny alkoholického nápoje Advocaat, který je podobný vaječnému likéru a z jedné poloviny brandy. Servíruje se s kopcem šlehačky. Můžete ochutnat i varianty s kávou, rumem nebo whisky. Kromě restaurací a barů jsou v Rakousku stále populárnější welness centra s dokonalou nabídkou relaxačních služeb.

Rakousko nabízí zážitky celoročně
Ohodnoťte příspěvek