Tohle prostě potřebujete


Bramborové hodiny
Ano, je to přesně tak, jak to zní. Jednoduchá fyzika nám říká, že když dvě brambory (popravdě by to možná fungovalo i s jablky nebo citrony) propojíte drátky, dostanete elektrický obvod s dostatečným napětím na to, aby poháněl jednoduché hodinky. No, a někdo se rozhodl tuhle věc prodávat. Nepotřebujete žádné baterie, jen dvě brambory (není součástí balení) a můžete vesele tikat. Kromě funky ozdoby do pokoje je to skvělý doplněk třeba pro učitele do hodin, takže hledáte-li originální dárek pro svou fyzikářku, právě jste ho našli.
tři brambory.jpg 
Deštník na hlavu
Už jste určitě někdy řešili, jak v nenadálém lijáku pobrat deštník, kabelku, tašku s nákupem a nezabít se u toho. Právě pro vás nějaká chytrá hlava vymyslela nasazovací deštník. Stačí složit do kabelky, a při prvním přepršku už jen s grácií Grace Kelly nasadíte proužkovanou ozdobu na hlavě a vesele poplujete davem. A nezapomnělo se ani na vašeho zvířecího miláčka, tomu můžete ochranu proti dešti přidělat na vodítko. Pozor ale na louže.
černoch při zalévání.jpg 
Elektronická plácačka na mouchy
Technika je dneska všude, a vznešené umění plácání much není výjimkou. Kdo se ale má prohánět po bytě s obyčejným kusem plastu, že ano? Vy tedy rozhodně ne. Naopak, s tímto sofistikovaným zařízením budete potírat mouchy a další hmyz za pomoci elektrického proudu v drátěné síti. Proud je dost nízký na to, aby vám neublížil. I když, nikdy není příliš brzy ani pozdě otestovat toto tvrzení na nic netušícím kamarádovi.
 
Stolní boxovací pytel
Známe to všichni. Otravný telefonát, dlouhá debata s nepříjemným klientem, nudný kolega nebo prostě den blbec, kdy jen chceme do něčeho praštit. Právě pro tyto případy je tu stolní boxovací rukavice. Jen ji postavíte na pracovní plochu, a kdykoli vás někdo vytočí, jen si prásknete. Jednoduché, rychlé, snadno zapamatovatelné, a z vás bude najednou mistr zenu.