Odpočinek i vyžití pro celou rodinu

Plavání a vodní atrakce mají rádi všichni napříč všemi věkovými kategoriemi. A přesně tohle nabízejí aquaparky. Moderní zastřešený areál s velkým množstvím bazénů a vodních atrakcí nabízejí aquaparky po celé České republice. Otevřeno mají po celý rok a tak už se v zimě nemusíte nudit jen doma pod dekou. Vyražte za zábavou a odpočinkem a vemte klidně celou rodinu. Ve vodních parcích najdete spousty bazénů přizpůsobených každému věku dítěte. Takže můžete vzít sebou miminko i puberťáka. To své si tu zajisté najde každý.
rodina v aquaparku
Od malých bazénků a brouzdališť pro vaše nejmenší caparty, přes bazény určené pro plavce, vířivky, sauny až po atrakce, které jste ještě neviděli. Zkusit tu můžete sjet opravdu zajímavé a adrenalinové tobogány a spoustu jiného. Zabaví se malý i dospělý. Také se tu samozřejmě výborně najíte i napijete, k dispozici jsou přebalovací pulty i dětské koutky. Určitě se vám nebude chtít odjet. Na takový výlet si určitě rezervujte celý den a pořádně si to užijte. Aquaparků najdete u nás hodně, které jsou ty nejlepší a nejnavštěvovanější. Lidé si zajedou i pořádný kus cesty aby je navštívily, u mnoha aquaparků tak najdete i možnost ubytování.
·         Aquapark Pasohlávky: Aqualand Moravia v Pasohlávkách je u nás nejlepším a nejmodernějších aquaparkem. Nachází se v nádherném prostředí Pálavských vrchů a tak opravdu stojí za to, ho navštívit.
·         Uherské Hradiště: aquapark v Uherském Hradišti nadchne především plavce a milovník wellness vyžití.
šplouchání vody
·         Aquapark Čestlice: známý také jako aquapalace Praha je v České republice rozlohou největším aquaparkem. Je to doslova vodní ráj. Kromě několika desítek bazénů a tobogánů, zde nechybí zvláštní wellness a lázeňská zóna, velká restaurace a také hotel. Nabízejí dokonce možnost uspořádat si zde například oslavu narozenin pro děti, na kterou nikdy nezapomenou.
·         Aquapark Vyškov: Jižní Morava je bohatá na zajímavé aquaparky a Vyškov není výjimkou. Příjemný rodinný aquapark, který můžete navštívit po celý rok je oblíbený a každý rok hojně navštěvovaný.