Pusťte do svého domova pestré barvy!

Jestliže i vy máte rádi barvy, a především jejich vzájemnou harmonii, tak vám jistě přijde vhod produktová řada unica color od výrobce schneider electric. Právě pro ni je typické, že splní jakékoli barevné přání – ať už chcete mít zásuvky a vypínače ve vašem domově modré, červené anebo třeba fialové, není to ani ten nejmenší problém. Na výběr máte tolik barevných odstínů designových zásuvek a vypínačů, že se vám z toho zatočí hlava.

elektrikář

Ano, něco takového bylo v minulosti naprosto nemyslitelné. Ten, kdo měl zájem o barevné elektronické pomocníky, kterých je v každé domácnosti potřeba, musel si je vyrobit svépomocí tak, že bílé zásuvky přemaloval vhodnými barvami anebo je přelepil tapetou. Výsledek byl možná lepší než nic, ovšem k dokonalosti měl, bohužel, také daleko.

To dnes je všechno mnohem snazší – stačí několik kliknutí a vyberete si přesně takové zásuvky a vypínače v barvách, o které máte zájem. Tedy alespoň v případě, kdy zamíříte pro produkty unica color.
Tato široká nabídka je umožněna především chytře promyšleným modulárním systémem, který tyto produkty tvoří. Zásuvky a vypínače sestávají z univerzálního strojku a unikátního barevného rámečku, které tvoří dohromady harmonický celek. Takže všechny takové strojky, kterými osadíte svou domácnost, můžete následně opatřit rámečky v barvách, jaké se vám nejvíce líbí.

vypínače

Na tomto systému je jistě skvělé i to, že svou volbu můžete v průběhu let měnit. Jakmile se rozhodnete pro změnu stylu anebo pro celkovou rekonstrukci domácnosti, tak v případě nově omalovaných stěn nemusíte udělat nic víc, než si vybrat nové barevné rámečky, které na stávající strojky napasujete jednoduchým a rychlým pohybem, ke kterému nebudete potřebovat asistenci žádného elektrikáře.
Takže až se budete rozhodovat, jak vymalovat svou domácnost, zásuvky a vypínače už vás přitom rozhodně omezovat nebudou.

3/5 - (2 votes)