Úniková hra Hradec Králové

Máte spoustu volného času a nevíte co s ním, nebo se snad dokonce nudíte? Navštivte únikovou hru v Hradci Králové. A co vás v takové únikové hře čeká? Necháte se dobrovolně zavřít do jedné místnosti, ve které na váš čeká plno záhad.
Hra se jmenuje Enigma escape, a u ní nudu nikdy nezažijete. Hra trvá celkem 75 minut čistého času, kde budete nervózní, plní adrenalinu, napětí, luštění logických hádanek, budete mít k dispozici nápovědy a v závěru i samotné řešení. Co je pro hru ale nutné? Sehnat kolem sebe 2-5 členů, které mají chuť zažít trochu dobrodružství. Pak se do toho můžete směle pustit. Budete hledat skryté předměty, kódy a další stopy, které ale vedou k dalším záhadám, není to jen tak. Je to velice sofistikovaná a promyšlená hra.Kostky, štěstí, tejemno.jpg
V rámci únikové hry enigmaescape.cz si rozhodně nenechte ujít hru Dvojitý agent, která je součástí právě místnosti Enigma, zde hledáte informace o svém kolegovi. Najednou si ale nebudete jisti, jestli kolega je opravdu ten agent, za kterého se od počátku vydává. Po opuštění místnosti nebudete vědět, co byla pravda, a co bylo smyšlené.
Úniková hra není určená jen pro partu kamarádů či přátel, kteří chtějí zažít vysokou dávku adrenalinu. Určitě je to i super hra pro trávení volného času se svou rodinou nebo kolegy. Potěší každého, kdo je milovníkem zábavy a má rád tajemno. Je to vhodný typ zábavy například pro teambuildingy, kde dochází ke stmelování pracovního kolektivu, rozlučka se svobodou, školní výlety – ale až pro starší žáky, firemní večírky nebo akce, ale také jako narozeninový dárek.Člověk ve tmě.jpg
Věřte, že když navštívíte tuto hru, tak to ve vás nechá vzpomínky a zážitky na hodně dlouhou dobu. Procvičíte si luštění záhad, svou logiku, týmovou spolupráci, dedukci nebo také váš postřeh.
Mějte ale na paměti, že zde nemůžete platit kartou, pouze v hotovosti. A přístupnost se je dovolená pro osoby starší 15ti let, pokud mladší, tak pouze s doprovodem rodičů.