Naprosto bezpečné hračky

Dnes už asi nebude příliš pamětníků, kteří by zavzpomínali, jak jim v dětství stačil vyřezávaný koník anebo hadrová panenka, kterou po večerech spíchla některá šikovná členka rodiny. Byly to jistě doby těžké, ale také velice krásné. Žilo se pomaleji a v mnoha ohledech lépe.
· Jenže postupem času dřevěné a látkové hračky pomalu vytlačovaly plastové z asijských velkovýroben, které byly naplněné nebezpečnými ftaláty.
· Proto se výrobci navracejí k české tradici a našim dětem opět nabízejí české dřevěné hračky.
dřevěný vláček na hraní
České děti se tak trochu odlišují od dětí, které pocházejí z rodin, které už po generace žijí například ve Spojených Státech. U nás panovala tak trochu jiná kultura. Díky tomu jste zůstali většinou kreativní a nápadití.
– Tím pádem si umíme poradit s mnoha technickými problémy.
– A právě tuto schopnost pomáhají rozvíjet dřevěné hračky.
– Jsou totiž velice variabilní.
Stačí se podívat na klasické kostky s obrázky. Děti mají možnost sestavit si několik různých obrázků a až je to přestane bavit, stane se z kostek stavebnice, která vykouzlí hrad, dům pro zvířátka anebo garáž na auto. Možností, jak tyto hračky využít, je opravdu nepřeberně.
části červené dětské stavebnice

Zdravotní nezávadnost je zaručena

Dřevěné hračky https://www.chytraliska.cz/, které jsou natřeny zdravotně nezávadnými barvami, jsou pro naše nejmenší naprosto neškodné. Nemusíte se tedy obávat, že si dítě způsobí zdravotní komplikace, pokud „ochutná“.
o Stejně jako jsou nápadité děti při samotném hraní, jsou i kreativní výrobci.
o Spojením moderního puzzle a tradičního materiálu vznikne skládanka, u které se rozhodně nemusíte obávat, že bude mít zanedlouho otřepané rohy.
Dřevěné hračky jsou odolné, zdravotně nezávadné, a hlavně děti baví. A to je pro ně jistě nejdůležitější.
o A jeden malý bonus na závěr pro rodiče – tradiční české dřevěné hračky jsou i cenově přijatelné.