Šikovná pohovka udělá z obýváku celek

Obývací pokoj by měl být zařízený vkusně, ale i útulně. Je to z toho důvodu, že se v něm jako v jediné místnosti nepochybně potká večer celá rodina a v době rodinných oslav – se v ní situuje nejvíce lidí, kteří očekávají nejen dobré pohoštění, ale i příjemné prostředí.

Pohodlí, které v něm všichni hledáme, však nalezeme pouze na sedačce, která v něm chybět nesmí. Pokud si však myslíte, že musí být prostorná a robustní, pletete se. Své kouzlo má i pohovka, kterou lze doplnit o jiné menší posezení.
barevná pohovka

Kvalitní, stylové a levné

Pokud hledáte menší místo k sezení nebo válení ve vašem obýváku, moderní pohovky vám ho můžou poskytnout. Jsou praktické, účelové a šetří spoustu místa. V naší nabídce si můžete zvolit hned několik barevných odstínů, velikostí, ale i širokou škálu materiálů, protože dobře víme, že každý má jiný pohled na moderní provedení a rovněž i pohodlí.

Menší pohovka udělá stejně velkou službu jako obří gauč, který je ve tvaru „L“ nebo „U“. Pokud budete mít pocit, že máte poněkud málo místa k sezení pro vaše návštěvy, doplnit k ní můžete řadu taburetů, které nezabírají tolik prostoru a je možné jich kdykoliv přemístit. Obzvláště v menších bytech si najde pohovka uplatnění jako nezbytný nábytek, který bohatě stačí k tomu, abyste měli váš obývák zařízený do detailů, vkusně a pouze kvalitně.
malá červená pohovka

Vynikající i do dětského pokoje

Dětský pokoj zpravidla disponuje místem ke spaní a nepopíratelně i pro účely hraní. Co v něm však dětem chybí je to, že se nemůžou pohodlně usadit i mimo jejich postel nebo zem. Právě z toho důvodu ocení převážně starší děti možnost, pokud jim do něho umístíte menší pohovku, která bude i rozkládací v případě, že u nich přespí návštěva. Rovněž tak jim poskytne i pohodlí při sledování televize nebo učení, pokud preferují možnost učit se v pohodlné poloze – nikoliv na židli u stolu.

Umístit ji tedy do dětského pokoje je něco, za co vám budou vaše ratolesti vděčné a navíc – nijak prostorově náročné.