A co americká hypotéka?

Pokud má žadatel o půjčku skutečné problémy a potřeboval by ji jako sůl, bývá často pravidlem, že je to právě on, komu ji nikde nechtějí poskytnout. Takový žadatel může obejít klidně i všechny banky, co jich u nás je, a všude dostane víceméně stejnou odpověď. Že má smůlu. Třeba proto, že nemá dostatečně vysoké doložitelné příjmy, respektive ne zase až tak dobře vypadající daňové přiznání za uplynulé období. Nebo že má smůlu, protože mu jeho registry dlužníků hyzdí nějaký ten nepříjemný záznam. Nebo že nemá naději, protože má už příliš mnoho jiných dluhů, případně dokonce exekuci na krku.peníze v kapse.jpg
A co má takový zoufalý žadatel dělat? Jak si počínat, když si vážně nutně potřebuje půjčit, ale nikde se nesetkává s pochopením a pomocí?
Takovému (ovšem pochopitelně nejenom takovému) často pomůže jedině nějaká ta hypotéka od nebankovní společnosti. A to proto, že právě zde se toho po žadateli nepožaduje zase až tak moc.
Skoro by se dalo říci, že u produktu jménem americká hypotéka kalkulačka americka-nebankovni-hypotekanesehrává rozhodující úlohu. Že si zde na své přijde každý bez rozdílu.
Ovšem tak tomu pochopitelně není. Ani zde se nepůjčuje automaticky každému. Ovšem přesto je zde úspěšnost žadatelů podstatně vyšší. A to proto, že zde se kladou na klienty docela jiné požadavky, umožňující vyhovět i těm, kdo nemají na růžích ustláno.mince USA.jpg
Zde je nezbytné dát do zástavy vhodnou nemovitost, jež slouží poskytovateli jako záruka, že vše bude řádně vráceno. A kromě ní už stačí vlastně jenom prokázat, že bude mít žadatel z čeho hradit alespoň ty nejnižší možné splátky.
Pokud je člověk schopen v tomto ohledu vyhovět, má v podstatě po starostech a tolik potřebnou půjčku dostane. Rychle, bez zbytečného papírování a dokládání kdečeho, na čemž třeba bazírují právě banky. Splácet se tu dá i hodně dlouhou dobu, úroky jsou příznivé, nic se neplatí předem, je možné i předčasné splacení všeho bez sankcí,… Prostě dokonalost sama.