Rozkládací pohovka s matrací pro každou moderní domácnost

Potřebujete místo na spaní pro své hosty, ale nemáte pokoj pro hosty navíc? Nebo máte příliš malý byt, a proto nemáte místo pro samostatnou postel? Nevadí! Máme pro vás úžasné řešení. Rozkládací pohovka s matrací je kus nábytku, který umí plnit dvě funkce, ale zabere vám pouze jedno místo. Během dne může takový kousek sloužit jako klasická pohovka, ale večer se promění v plnohodnotné lůžko, na kterém se vyspíte přesně tak dobře, jako na běžné posteli. Pojďte se společně s námi podívat na další výhody rozkládací pohovky s matrací.

rozkládací pohovka

Není pohovka jako pohovka

Dnes už je v podstatě problém najít pohovku, která by se nedala rozložit. Většina je totiž rozkládací, ale jste si jisti, že se vám bude po jejím rozložení dobře spát? My ne. Běžné rozkládací pohovky totiž nejsou určeny ke každodennímu spaní, a proto od nich nečekejte žádné zázraky. Kromě toho je to napsáno i v doporučení samotného výrobce. Při každodenním spaní na takové pohovce by se velmi rychle objevily bolesti páteře a krku. Rozkládací pohovka s matrací je však řešena o něco složitěji as klasickou rozkládací pohovkou má jen málo společného. Rozdíl poznáte již v rozkládacím mechanismu a také samotném lůžku. Pokud postel rozložíte a složíte stokrát, mechanismus by neměl jevit známky poškození či polevení. Zatímco u klasických rozkládacích pohovek se lůžko nijak neliší od části, na které se sedí, rozkládací pohovka s matrací má v sobě uloženou plnohodnotnou pružinovou matraci, díky které se vyspíte jako na obláčku.

obývací pokoj

Další kritéria výběru rozkládací pohovky s matrací

Vzhled není jediným kritériem, podle kterého bychom měli vybírat rozkládací pohovku s matrací. Při koupi byste se měli zaměřit také na to, jakou má matraci nosnost. A to právě tehdy, je-li lůžko určeno pro dvě osoby. Dalším důležitým kritériem je způsob rozkládání pohovky. Existuje jich několik, a proto uděláte nejlépe, pokud si pohovku prohlédnete a vyzkoušíte přímo v kamenné prodejně. Ten největší výběr rozkládacích pohovek s matrací naleznete na webové stránce https://www.sconto.cz/. Vyberte si pohovku dle vlastních představ, a navíc za skvělou cenu. Rozkládací pohovka pro každodenní spaní je tou správnou volbou pro každou domácnost.