Jistota a klid s chůvičkou

Elektronická dětská chůvička má výstižný název. Pohlídá totiž Vaše dítě, abyste si Vy jako rodiče mohli také odpočinout a nemuseli jste stále běhat k dětské postýlce. Víte, že Vaše miminko nebude samotné plakat dlouhé minuty, protože spolehlivá chůvička zaznamená každý jeho pláč, i když Vy jste na opačném konci domu. A až se Vaše dětátko probudí, můžete na ně mluvit prostřednictvím chůvičky a bude po pláči ještě dřív, než k němu dojdete.
 
Spolehlivost především
Samozřejmě každou maminku zajímá především spolehlivost dětské chůvičky. Protože k čemu by Vám byla, pokud by Vás neupozornila na ztrátu signálu nebo nezaznamenala i slabý pláč Vašeho dítěte. Také kvalita zvuku jistě není zanedbatelná. Pokud si nemůžete vybrat nebo nevíte kterou, protože na trhu je jich velké množství, můžete se vždy zeptat prodavače online nebo si přečíst recenze zákazníků.
 
Co všechno umí
Dětské chůvičky pracují na stejném principu jako vysílačky či telefony, tedy na přenosu radiových vln vzduchem. Dosah klasických přístrojů se pohybuje okolo tří set metrů ve volném prostoru a padesáti metrů v interiérech. Máte s nimi pocit bezpečí a absolutního soukromí pro Vás i pro Vaše dítě. Pomohou Vám iuspat Vaše děťátko ukolébavkami pro jeho klidný spánek, dají Vám vědět jakézvuky dítě vydává a ohlídají teplotu v dětském pokoji.
 
Chytrá chůvička
Z šikovných pomocníků dokáže nejvíce chytrá chůvička, určená pro milovníky moderní elektroniky. Obsahuje elegantní kameru, kterou můžete pozorovat obraz Vašeho dítěte, jak spí nebo si hraje, a to až přes deset různých smartphonů. Stačí jen nainstalovat si do něj aplikaci a pak i třeba prarodiče, bydlící stovky kilometrů daleko, Vám mohou mrknout na Vaše miminko a něco mu vyprávět. Digitálnívideo chůvičky můžete mít na použití nejen doma, ale i do auta. Nemusíte se tak otáčet při jízdě dozadu na dítě, což je velmi nebezpečné.