Zajímavé aplikace pro Andriod

Záchranka
A slouží přímo k tomu, co ukrývá název. Jednoduše můžete přivolat záchrannou službu, můžete odeslat informace o vaší poloze, a další důležité informace. Tato aplikace není nijak zajímavá a zábavná, ale nikdo neví, kdy ji bude potřebovat. Zdraví je vždy na prvním místě!
ikona android
Moje garáž
Zajímavá aplikace od Auto Kelly pro vaše vozidlo. Ucelený přehled o vaší spotřebě, digitální servisní kniha, důležitá data. A jako bonus získáte 20% slevu na nákup v Auto Kelly.

Práce za rohem
Sháníte práci či brigádu? Už vás unavuje dojíždění do jiného města? S touto aplikací si jednoduše najdete práci v požadované lokalitě. Nabídky přijdou přímo na váš mobilní telefon.

Booking.com
Aplikace poněkud známější, avšak ne každý ji využívá. Určitě se vyplatí! Kdykoli jednoduše kdekoli z mobilního telefonu najdete volný hotel, pokoj, penzion v blízkém okolí za vyhovující cenu, a ihned rezervujete.

Domácí finance jednoduše
Jednoduchá aplikace pro přehled o všech financích ve vaší domácnosti. Celkový přehled, jednotlivé kategorie, grafy. „ Kdo šetří má za tři!“.

Je čas pít
Ať už se snažíte shodit pár kil, nebo trpíte na bolesti hlavy, bez pravidelného pitného režimu to nepůjde. Každodenní shon v práci, u dětí, v domácnosti , a my zapomínáme pít. S touto aplikací už nezapomenete.

Dívčí účes krok za krokem
Máte dlouhé vlasy, s kterými si každé ráno děláte starosti? Nebo dceru s dlouhými vlásky, která prosí maminku o krásný culík? Vykouzlete ji jednoduše účes jako od princezny.
 android v mobilu
 
Daruji za odvoz
Je vám líto vyhodit váš starý nábytek, který by ještě mohl posloužit? Nebo sami chcete ušetřit? Vyhledejte ve vašem okolí nabídky a poptávky na věci s cenou pouze za vlastní odvoz.
Mozkovna
Procvičovat buňky mozkové máme podle odborníku denně různými způsoby. Tohle je jedna z možností, a ještě se pobavíte. Vyzkoušejte si své znalosti. Můžete je porovnat i s přáteli.
Clean master
Dopřejte očistu RAM. Aplikace vám vyhledá všechny soubory a aplikace, které nevyužíváte a zbytečně vám zabírají místo v paměti.
Všechny uvedené aplikace jsou zdarma. Vyzkoušíte je?