Vyhledáváme bylinné doplňky stravy


Kustovnice čínská si svoji oblibu získala nejen v Číně, kde má svoje celkem velké působení, ale i u nás si našla svoji pozici. A není ani divu, vždyť je velmi přínosná pro naše zdraví a vitalitu. Navíc se dá konzumovat v různých podobách. Její sušené plody se přidávají do různých pokrmů, ale konzumovat se dají i jen tak jako zdravé zobání. Velkou oblibu má zároveň goji sirup, který je vhodný i pro diabetiky, což je naprosto skvělá zpráva. Užívat tento sirup mohou i děti, což je opět velmi prospěšné pro jejich zdravý vývoj. V podstatě goji je považována za symbol zdraví, pohody, síly, potence, touhy, vytrvalosti a ještě má mnoho další kladných vlivů na lidský organismus. Poté není divu, že tento doplněk stravy je tolik oblíbený a především v podzimním až jarním období, kdy tělo nedostává tolik obranných látek, které čerpá z rostlinných produktů.

sirup na lžíci

Složení, které obsahuje, je neuvěřitelné

Příroda je naprosto úžasná a není divu, že se lidé navrací zpět a vyhledávají převážně přírodní alternativy léčby. Pokud bychom se zaměřili na kustovnici čínskou, tak nás může mile překvapit její naprosto skvělé složení, které ocení každý lidský organismus.

18 aminokyselin, z nichž je 8 esenciálních.

Řada důležitých vitamínů skupiny B, A, C, E.

Dokonce 21 stopových prvků a základní minerální látky v podobě vápníku, hořčíku a fosforu.

Polysacharidy, nenasycené mastné kyseliny, karotenoidy a mnohé další prvky, které jsou velmi prospěšné pro lidské zdraví a organismus.
kustovnice plody

Umí se postavit nejen proti nemocem

Díky takovému složení si skutečně poradí s každým neduhem a dokonce není tajemstvím, že lidé, kteří jí užívají, se dožívají vyššího věku. Krásně posiluje imunitní systém a snižuje jednu z nejhorších civilizačních chorob, což je vysoký tlak. Investice do sirupu se vyplatí, jelikož ne každý je schopný si goji přidat do běžné potravy, ačkoliv je velice chutnou potravinou. Díky tomu, že sirup mohou užívat i děti, stojí za úvahu, zdali si nepořídit tento doplněk stravy a tak posílit přes zimu jejich imunitní systém. Výsledky jsou naprosto skvělé.