Vyberte si velkou televizi

I když jsou televizní přijímače i dnes stále poměrně drahé, jdou poměrně na dračku. Muži chtějí doma zažívat lepší pocit ze sportovních zápasů nebo akčních filmů, dámy by si pak ve vysokém rozlišení rády dopřály romantické filmy a seriály. Pokud vyloženě netoužíte po té nejlepší kvalitě a spokojíte se i s průměrem, který je i tak na poměrně vysoké úrovni, můžete si objednat domů televizi, která bude jednak poskytovat hezký obraz, jednak vás finančně nezruinuje. A to i když si pořídíte model, který bude mít proporce pomalu domácího kina.

listy na tapetě

V současnosti si můžete koupit televizi, která může mít obojí, tedy velkou obrazovku a zároveň bude poskytovat i obraz na velice slušné úrovni. Samozřejmě nemůžete čekat, že černá bude stoprocentní černá, to byste museli vynaložit na nový přijímač minimálně třicet tisíc, ale v případě, že nepatříte mezi náročné diváky, by vám to vadit ani nemuselo, ba co více, nejspíše tyto malé takřka marginální detaily ani nepostřehnete.

Důvodem, proč si trochu připlatit a zvolit se velkou televizi místo střední velikosti, je možná trochu paradoxně cena. Díky moderním technologiím totiž není velikost obrazovky tím nejstěžejnějším aspektem vyšší ceny. V současnosti jsou standardní padesáti pěti palcové obrazovky, které byly ještě donedávna brány bez nadsázky jako obří. Pro představu, padesát pět palců je zhruba sto čtyřicet centimetrů, a to už vážně není málo.
kluk kouká na tv
Takovýmto televizorem můžete vybavit i větší místnost bez obav z toho, že by snad na ni někdo neviděl. Dobrou zprávou je, že se dá takováto obrazovka pořídit i za méně než deset tisíc. Takové peníze dnes stojí trochu slušnější mobil. Když k tomu připočtete, že je možné na takovém přijímači běžně surfovat i po internetu, případně si naladit i různé digitální kanály, není nad čím uvažovat. Máte-li dostatečně velký obývák, vyberte si televizi s velkou úhlopříčkou. Nad menší nemá cenu ani přemýšlet.