Akční hraní

Rádi byste podnikli nějakou akci, oslavili společně s přáteli nebo rodinou nějaké narozeniny či něco jiného? Přemýšleli jste spíše nad odpolednem v cukrárně nebo máte raději akci a adrenalin?
Pokud jste si odpověděli, že jste spíše pro tu akci, pohyb a trochu toho adrenalinu, tak si zkuste najít něco o laser game. Tato hra je tu pro nás už nějaký ten rok, ale stále se mezi námi najde mnoho lidí, kteří si ji ještě ani nevyzkoušeli. Případně ani neví o co se jedná. Jestliže jste z Prahy, tak se můžete vydat do centra, kde se nachází aréna, ve které se tato skvělá hra hraje.

lasergame_aztec02

Je vhodná pro starší děti, dospělé, a i akční seniory. Záleží jen na Vás, jestli si na to troufnete.
Nemusí to být pouze pro rodinu nebo pro dospělé. V každé škole jsou občas dny, kdy nějaká třída vyjede na výlet. Občas se však v kolektivu nemohou dohodnout na tom, kam vyrazit. Zkuste třeba Vašemu dítěti navrhnout, ať zkusí prosadit tuto hru. Jako plus můžete uvést to, že mají otevřeno skoro do půlnoci a doprava tam není nijak složitá. Využít můžete tramvaj, která zastavuje 200 nebo 300 metrů od Vašeho cíle. Autobus sem také jezdí, ten zastavuje dvě stě metrů od arény. Kdo rád jezdí metrem, tak jej také potěšíme. To sem jezdí také. Jen musíte dojít do cíle pěšky.

labyrint (56)

Pokud vlastníte automobil nebo Vás má kdo odvézt, tak můžete jet i autem a parkování se nemusíte bát. Můžete totiž využít jejich parkoviště, které se nachází přímo u budovy anebo využijte parkování v galerii Harfa. Přijet sem můžete od 6 rána do 11 do noci a vyjet odsud můžete od 6 od rána až do jedné do noci. Žádné modré zóny nebo jiné placené parkování Vás nemusí děsit, toto mají v Laser game na Praze 9 vymyšlené.
Případně využijte výše zmíněnou městskou hromadnou dopravu.
Teď už Vám stačí si jen zarezervovat den a nějakou hodinu, pořádně se předtím protáhnout a pak už se můžete vyrazit bavit.