Uvolněte se s partnerem i kamarádkou

Ať pracujete v jakémkoli oboru a máte jakékoli koníčky, čas od času potřebuje každý dobrou masáž. Jde o naprosté uvolnění těla, ale také duše. Krásně si při tom odpočinete a i přesto, že většina masáží trvá maximálně 60 až 90 minut, budete se cítit nádherně odpočinutí.
podání kytky
Zvláštním typem masáží, u které by vás možná ani nenapadlo, že ji můžete absolvovat, jsou párové masáže. Slovo „pár“ skutečně označuje pouze počet lidí. Nezáleží na tom, jestli tam půjdete s přítelem, manželem, kamarádem či kamarádku. Vzít můžete i maminku či sourozence. Ať se rozhodnete pro jakoukoli společnost, těšit se můžete na nezapomenutelný a jedinečný zážitek.

Masáže nejsou ničím novým. Naopak většina z technik jsou desítky, ale i stovky let staré. Uvolnění svalů bylo evidentně důležité v každé době. Výběr druhu masáže máte široký jak v případě, že na ni chcete jít sami, ale také v případě párových masáží. Z čeho například můžete vybírat?
dekorace k masáži

Pár druhů masáží na ukázku

Jak bylo řečeno výše, typů masáží je skutečně hodně. Záleží pouze na tom, jaké uvolnění je vám příjemné. Zde je pouze několik příkladů, ale možností je samozřejmě mnohem víc:
· masáž lávovými kameny,
· tantrická masáž,
· aroma masáž,
· relaxační masáž,
· taoistická masáž,
· čokoládová masáž,
· pivní masáž.
dekorace k masáži
V souvislosti s párovou masáží jsou velice oblíbené nejen klasické masáže, ale také masáž tantrická. U té jde o trochu něco jiného, než u jakéhokoli jiného typu. Tantrická masáž se zabývá fyzickou i duševní cestou k sobě samotnému a své sexuální energii. Prožitek u této masáže se u každého hodně liší a liší se také při každé návštěvě, protože se během těchto uvolňujících masáží dostáváte nejen k uvolnění těla, ale dostáváte se tímto způsobem i blíže ke své duši.

Tantrická masáž ovšem vůbec není o vášni, nebo fyzické stimulaci. Obsahuje speciální hmaty, které stupňují vibrace zvyšující vnitřní energii a napomáhají i rozprostření energetických vln do celého vašeho těla. Rozhodně nejde o masáž vhodnou pro každého, protože ne každý se při tom bude cítit příjemně, i když bude v rukou odborníka. Pro ty, kteří by ale chtěli v rámci svého vztahu prožít ještě něco jiného a odvážnějšího, existují i další možnosti . Záleží pouze na tom, jak hluboký a otevřený ve váš vztah s partnerem.