Péče o bazén s multifunkčními tabletami

Koupání může být pohodové a zdravotně nezávadné pouze pod podmínkou, že je voda ve vašem bazénu v bezchybném stavu. Abyste toho dosáhli, je nutné mít tu nejlepší chemii, která by nejen slibovala prvotřídní výsledky, ale rovněž jich i přinesla.
Takovou chemií jsou i tablety do bazénu 5v1, které se postarají bez vaší pomoci hned o několik problémů, které vaši vodu můžou postihnout během celé koupací sezóny.

zahradní bazén

..1 Dostatečná chlorace a desinfekce

Chlorová složka by ve vaší vodě neměla chybět. Abyste docílili jeho čisté vody, která nebude mít tendenci měnit svůj vzhled, je potřeba mít chlor vždy ve správné hodnotě. Tablety 5v1 vám přinesou důkladnou desinfekci, která bude mít za následek koupání bez plísní a bakterií i díky tomu, že se v nich nachází potřebné množství chloru.

..2 Optimální hladina pH, na které tolik záleží

Je nezbytné pravidelně sledovat hodnotu pH ve vaší vodě. Multifunkční tablety se však postarají o to, aby byla vždy v rovnováze. Tato schopnost je nesmírně důležitá pro udržení průzračné vody a dosažení stoprocentního účinku chemických přípravků.
hračky ve vodě

..3 Už žádné řasy a nevzhledné zakalení

Žádný vlastník bazénu si nepřeje mít vodu v jeho nádrži v zelené nebo hnědé barvě. Účinné tablety zamezí výskytu řas a jejímu zakalení v průběhu celého léta a udrží vzhled vaší vody v čiré barvě.

..4 Vápenaté inkrustace budou díky nim v rozpustné formě

Tvrdá voda přináší nešvar, jakým je vodný kámen. Ten se vám může usazovat i na vaší bazénové plachtě. Pokud však vsadíte na tablety 5v1, můžete se spolehnout, že ho nikdy ve vašem bazénu nespatříte. Udržují totiž vápenaté inkrusty v rozpustné formě a nebudou se vám usazovat na vašem dně nebo po stěnách vaší plachty.

..5 Vodu krásně projasní

Voda ve vašem bazénu by měla být už na oko ukázková. Dosáhnout toho můžete i za pomoci šikovné chemie, která se o tento důležitý bod postará za vás. I díky multifunkčním tabletám můžete mít vodu bez závad a vždy dokonale čistou už od pohledu.