Není obálka jako obálka


Když se řekne obálka, každý ví, oč se jedná. Ačkoliv se dnes lidé dorozumívají spíše prostřednictvím sms zpráv a emailu, přesto si jistě mnoho z nás pamatuje doby, kdy se posílaly dopisy nebo pohledy. Dnes se zasilatelství obecně využívá spíše k posílání balíků, pohlednice už zkrátka vyšly z módy. Mnoho lidí využívá různých bazarových serverů k tomu, aby se zbavili věcí, které již nepotřebují. Také je dnes velmi rozšířený trend eshopů, ve kterých si objednáme zboží, které nám přijde až domů. Není nutné navštěvovat obchodní domy.
bublinkové fólie
Vše vyřídíme z pohodlí domova. Pokud i vy občas odesíláte nějaké zboží, či dokonce vlastníte svůj internetový obchod, jistě si často lámete hlavu s tím, jak co nejlépe zboží zabalit. Existují různé normy, které je nutné při balení balíčků splnit. Pokud je nesplníme správně, můžeme zaplatit mnohem více, než bychom zaplatili v případě bezchybného zabalení. Pokud si už nechcete lámat hlavu s tím, jak co nejefektivněji zabalit své zboží, plastová obálka pro vás bude tím pravým řešením. Její použití vám přinese mnoho výhod.

• Již nebudete muset své zboží balit do kartonových krabic.
• Jednoduše snížíte náklady za poštovné i za obalový materiál.
• Použití tohoto typu obálek je jednoduché. Ušetříte mnoho času.
• Cenově se vám tento typ obalového materiálu vyplatí.
štos obálek

Pokud jste dosud tento typ obálek neznali, či jste nevěděli, kde ho zakoupit, nabízíme vám zboží z našeho obchodu. Specializujeme se nejen na tento typ obálek. Do našeho sortimentu zařazujeme také bublinkové obálky, poštovní obálky, kartonové obálky nebo dopisní obálky. Samozřejmě si u nás můžete zakoupit také další potřeby, které se vám při balení vašeho zboží budou bezesporu hodit. Nabízíme vám také lepící pásky, stretch folie, bublinkové a pěnové folie, kartonové proložky, kartony a krabice nebo papír.