Něco na zub a nevíte kam? Stáhněte si Zomato!

Je to klasická situace, hlavně, pokud rádi objevujete nová a neprozkoumaná místa a uličky velkých měst. V průběhu vaší procházky dorazí hlad a vám už je jasné, že byste měli začít hledat nějaké jídlo. Kolem vás se tyčí pouze rychlá občerstvení a chuť na předraženou klobásu taky moc nemáte. Vždyť jste tenhle výlet koncipovali hlavně proto, abyste aspoň trochu zhubli. Spálené kalorie z procházky byste opět nechtěli dohnat. Jako preventivní opatření před nečekaným hladem vám dáme radu – stáhněte si Zomato!
zmatená žena

Záchrana nejen při držení dietě

V dnešní době má snad každý člověk chytrý telefon. Zomato je bezplatná aplikace, která vám ukáže restaurace ve vašem okolí společně s hodnocením, menu, cenami, fotografiemi interiéru, ale i informace, zda přijímají platební karty či stravenky, na kolik vás vyjde půllitr piva nebo proč je konkrétní restaurace tak oblíbená a navštěvovaná. V aplikaci jsou uvedeny i některé zahraniční restaurace. Můžete si také vyfiltrovat podniky specializované na dané pokrmy. Chcete ochutnat různé druhy salátů, burgerů nebo třeba piv? Stačí si vyfiltrovat nabídku, zadat svoji aktuální polohu a vmžiku máte vybrané nové místo.
turecká kuchyně

Spravujte svůj deník gurmána

Samozřejmostí je vytvoření vlastního profilu. Zde se zobrazují informace, kolik jste již navštívila restaurací nebo které chcete navštívit, počet sledujících, kteří se vámi nechají inspirovat a řídí se vašimi recenzemi. Vytvořit lze také tzv. kolekce – zde si vytvoříte skupinu pro nějaké restaurace a pojmenujete, např.: hospody v centru Prahy s dobrým jídlem. U svých zveřejněných recenzí či fotografií pak vidíte i počet lidí, kteří si vaši recenzi shlédli a vzali na mysl.
zámek na mobilu
Jste připraveni vyrazit s přáteli do nového podniku a poznat novinky ze světa gastronomie? Neváhejte a odvažte se!