Místa, kde byste měli strávit dovolenou, než se usadíte a založíte rodinu

Pokud se svou partnerkou a partnerem stále častěji bavíte o možnosti založení rodiny, jistě je mnoho věcí, o kterých si musíte být jistí, než do toho skutečně praštíte. A přemýšleli jste třeba o tom, jak a kde trávíte dovolené a jaká jsou místa, která byste měli  vidět dřív, než se vaše rodina rozroste a už tak dost luxusní dovolená by vás vyšla dost draho?
Zajímá vás, která místa a které země nebo letoviska mají úplně jiné kouzlo bez dětí ne s nimi? Náš seznam je následující.


Skotsko, Ostrov Jura

Nádherná a drsná krása Skotska se nejlépe vnímá s pálivou skotskou whisky v ruce. Na tomto ostrově žije pouhých dvě stě lidí a asi pět tisíc kusů skotu. Co všechno tu najdete?
–          Stáda skotu a koz na každé volné ploše zeleně
–          Jeden obchod
–          Jeden hotel
–          Dvě restaurace
–          Jeden kostel
Vydejte se zde v září – to se zde pořádá hudební festival spojený s místní speciální gastronomií. Také se vyvalí ty nejlepší soudky s whisky. Nádherné a drsné prostředí severu království Velké Británie v sobě má kouzlo, které děti nepochopí.


Mexiko, Mayská riviéra

Co byste zde měli navštívit? Nudistický hotel spojený se soukromou pláží. Uprostřed Mayské riviéry se nachází přesně takové místo. Mezi Tulumem a Cancúnem najdete hotel Hidden Beach Resort, který je uzpůsobený pro nudisty. Mohou se zde ubytovat pouze osoby starší osmnáct let – navíc zde za noc dáte minimálně deset tisíc korun.


Maledivy

Nekonečné moře, soukromí a vrchol luxusu – ideální místo pro zamilované páry. Šnorchlování, potápění, rybaření, lenošení v ticho a pohodě na slunci. To s dítětem nejde.

Florida, Orlando

Ptáte se, co je zde tak zajímavého? Přece Disney world! Že je to místo pro děti? Inu, rozhodně ne místní noční život, který si jednoduše nesmíte nechat ujít.