Když vás už nudí Egypt, Řecko i Španělsko

Ptáte se, kam vyrazit, pokud chcete od dovolené trochu víc než jenom kousek pláže a moře? Vyrazte do Turecka!

Turecko – ideální tip na dovolenou v roce 2017!
Turecko je kouzelná země, ležící na hranici dvou kontinentů. Menší částí v Evropě a většinou svého území v Asii. Turecko je takový přechod mezi Evropou a blízkým východem, takže zde pocítíte vliv Evropské kultury stejně, jako si užijete nádech Orientu. Turecko oplývá celkem osmi tisíci metry pláží, a právě zde se odehrává ta pravá atmosféra, která nabízí nepřeberné množství možností. Ať už je to letovisko, pláž, nebo třeba termální lázně.


Ptáte se, co všechno můžete v Turecku zažít?

Turecká riviéra
–          Turecká riviéra se nachází na jižním pobřeží u Středozemního moře. Jedná se nejspíš o turisticky nejoblíbenější oblast, zvlášť pro turisty z Evropy. Je-li odpočinek právě to, co o dovolené potřebujete, turecká riviéra je to pravé pro vás.
–          Pokud ale toužíte po rušnějších nocích, nezoufejte. Město Alanya, které leží při východním konci Turecké riviéry, je nejživější turecké město vůbec. Najdete zde také slavnou Kleopatřinu pláž – navíc jsou hotely zde poměrně snadno cenově dostupné.

Letovisko Belek
–          Toužíte-li po luxusu, letovisko Belek je místo, kam byste si měli vyrazit. Hotelové rezorty jsou doplněny o nádherné zahrady a jezírky a pěstěnými stromy a keři a neustále rozkvetlými květinami. Máte k dispozici soukromou hotelovou pláž a zdejší služby jsou vyšší než pětihvězdičkové. Pokud patříte mezi milovníky golfu, najdete zde nejlépe udržované golfové hřiště v celém Turecku.

Letovisko Kemer
–          Pakliže máte rodinu a malé děti, určitě využijte služeb, které nabízí destinace Kemer. Jedná se o velice klidné a čisté letovisko, které vás okouzlí bujnou přírodou a velice kvalitními službami, které jsou přizpůsobené i těm nejmenším. Pokud toužíte po bezproblémové dovolené, kde se budou bavit i vaše děti, Kemer je nejlepší volbou.