Díky nám konečně budete spokojeni se svou postavou

chřest, brambory, rajčata

Bílkovinná dieta nebo také ketogenní nebo proteinová je vlastně lékařskou metodou založenou na snížení příjmu sacharidů a tuků a zvýšení příjmu proteinů, díky čemuž se v těle navodí stav zvaný ketóza. Jak jistě víte, naše tělo potřebuje sacharidy neboli cukry k tvorbě energie, a pokud omezíte příjem cukrů, tak si tělo musí najít stavební kámen k výrobě energie jinde, takže začne v energii proměňovat uložené tuky, čímž hubnete.

Pokud patříte k lidem, kteří trpí nadváhou či dokonce obezitou a nejste spokojeni se svým tělem, tak jste již jistě vyzkoušeli spoustu nejrůznějších diet, které buďto nebyly vůbec úspěšné nebo Vám pomohli jen na chvilku a časem jste se zase vrátili zpátky. Nemluvě o tom, že jste jistě hladověli, což není dobré pro Vaše zdraví. U naší bílkovinné diety se nemusíte bát ani hladovění ani jo-jo efektu, pokud ji samozřejmě budete správně dodržovat.

Bílkovinná dieta je rozdělena do tří fází, které zajistí, aby se Vám ztracená kila opět nevrátila. Při první fázi jíte pouze jídla z našeho jídelníčku s některými vybranými druhy zeleniny, v druhé fázi můžete přidat maso a ve třetí fázi postupně přidáváte vybrané druhy mléčných produktů. Je jasné, že bílkovinná dieta, tak jako každá jiná, je v prvních dnech pro tělo šok, ale po prvních třech dnech se tělo dostane do stavu ketózy a Vy začnete hubnout a Váš organismus se přizpůsobí.

váha, metr, jablko

V naší nabídce najdete hned několik jídelníčků. Každý je přizpůsoben podle potřeb našich klientů. Proto nesmíte lhát při zadávání váhy, aby se stanovil ten správný jídelníček a postup přímo šitý na Vaše tělo. Pomůžeme Vám naprosto se vším. Poradíme Vám a zodpovíme všechny Vaše dotazy. S námi jistě dosáhnete svého cíle a vysněné postavy. Pokud ještě navíc přidáte trochu pohybu, tak výsledky budou jistě fantastické.