Odpočinek, uvolnění i zábava na jihu Moravy


Kdo z nás by si v předvánočním shonu nechtěl alespoň na pár dnů odpočinout a věnovat se jenom sám sobě, popřípadě svému partnerovi? A proč to konec konců neudělat? Nabízí se spousta možností, ale ta nejspolehlivější je pobyt mimo vaše bydliště. Jedině tak totiž dokážete takzvaně “vypnout” a dokonale se uvolnit. Jedním z takových míst může být například městoLednice s hotelem Galant, který je díky své poloze a perfektním zázemím velmi vyhledávaným zařízením jak tuzemskými, tak i zahraničními hosty.Láhve vína uložené ve vinotéce
Hotel se nachází pouhých sto metrů od nádherného novogotického zámku s rozlehlou zahradou, jež je součástí takzvaného Lednicko-valtického areálu. Pro hosty máme připraveno 105 lůžek v padesáti pokojích, rozdělených do tří kategorií.
Samozřejmostí je privátní wellness centrum s nejmodernějším vybavením a možností výběru různých typů masáží přímo v hotelu. Další zajímavostí je fakt, že patříme k výrobcům vlastního piva a můžeme se také pochlubit dvěma značkami vlastních vín. V naší restauraci přichází na stůl prioritně moravské a české tradiční pokrmy s ohledem na sezónní a lokální potraviny. Potěšíme ale zajisté i milovníky mezinárodní kuchyně. Příjemné posezení zde umocní cimbálová kapela, která vystupuje vždy o víkendech.Hotelový pokoj, velká postel, v popředí na stolku připraveno pohoštění
Pro naše hosty máme na závěr letošního roku připraveny speciální pobytové balíčky, které obsahují například jednodenní výlet do vánočně vyzdobené Vídně, nebo silvestrovský pobyt se speciálním bohatým rautem, dvěma kapelami a večerní show. V rámci tohoto balíčku je možný vstup do privátního wellness.
Vyberte si vhodný termín a pobyt se službami a programem, který vám nejlépe vyhovuje. Objednejte se prostřednictví poptávkového formuláře, či telefonickou cestou. Přijeďte načerpat nové síly, energii, nebo se jenom dobře pobavit do místa, kde o vás bude perfektně postaráno.