Luxusní vypínače Unica

Teď určitě při čtení nadpisu, vaše oči se zaměřili na to, co máte na stěně. Někdo z vás má radost, někdo zas se spíše zamyslel nebo rovnou zamračil, protože má na zdi krabičku, která by potřebovala vyměnit, nebo už dokonce nefunguje. Věděli jste o tom, že co se týče vypínačů, že můžete mít něco luxusního, kvalitního a ještě ke všemu estetického. Moderní technologie jde dopředu, tudíž ani elektroinstalační prvky nezůstaly pozadu. Jedná se o stylové Unica vypínače. Vypínače Unica nabízejí několik řad, jako například Basic, Colors, Top, Plus a Class. Právě řada Unica Colors se stala tou nejoblíbenější. Nejenže jsou tyto vypínače bezpečnější, ještě ke všemu vydrží mnohem déle a svým vzhledem dokážou ovlivnit interiér. Tudíž můžete si sladit tvary i barvy rámečků. Právě Unica Colors nabízí až dvacet barev vyměnitelných dekorativních rámečků. Pokud toužíte například po kovu či dřevu, tak zas zvolte vypínače řady Unica Top.

bílá kuchyň

Používání vypínačů bude radost

V tomto okamžiku už běžné rozsvícení nebude jen běžné rozsvícení, ale i z rozsvícení budete mít radost, jelikož ve svém bytě či domě budete mít kvalitní a ke všemu luxusní vypínače Unica. Nejenže si užijete moderní design, ale i kvalitní materiály, díky kterým nemusíte mít obavy z toho, že byste za měsíc museli kupovat nové. To jen v případě, že už vás omrzí barva a vy budete chtít novou. Takže si můžete ve své domácnosti dokonale sladit interiér i s těmi nejmenšími detaily, které byste ani nebrali vážně. Můžete si dopřát komfort v každém smyslu, aby se vám bydlelo zaručené líp.

malý byt

Snadná výměna

Výhodou je, že díky modulárnímu řešení systému, je můžete vzájemně kombinovat. Funguje to tak, že můžete použít jeden druh přístroje a k němu můžete použít jakýkoliv krycí rámeček z nabídky přístrojů. Krycí rámečky si můžete vyměnit i vy sami, je to totiž snadné a výměna zabere jen 15 sekund.