Jak na dlouhotrvající vztah

Máte pocit, že se z Vašeho vztahu pomalu vytrácí láska a Váš denní rozhovor se točí jen kolem povinností a nutností, co se musí zařídit? Pak přišel čas na změnu! Když spolu dva lidé začínají chodit, tak mají automaticky nutkání spolu trávit co nejvíce času. Ironií je, že právě na začátku to není až tak důležité, jako pak v samotném vážném vztahu. Nenechte ze sebe udělat ten nudný pár, co vídáte denně v supermarketu, co spolu vůbec nemluví a tváří se, že každou chvíli jeden z druhého vypustí duši.
jedna plus jedna

Hlavní je nezapomínat na to, proč jste spolu a proč se máte rádi. Samozřejmě, že se po čase ukáže plno problémů a najdou se věci, ve kterých se prostě neshodnete, ať se snažíte sebe víc. To je ale naprosto normální a prostě se to s láskou takhle stává. Důležité je právě nezapomínat na to hezké a nesnažit se pořád jen hledat chyby. Protože i Vy sami několik chyb máte, neb nikdo není neomylný, jak praví moudré přísloví.
Mluvte spolu! V tom bývá nejčastěji zakopaný pes. Lidé k sobě nejsou upřímní a na to dojíždí valná většina dnešních vztahů. Nebuďte ostýchaví a vždy buďte radši upřímní, než abyste se sami uvnitř trápili. To, jak se s tím vypořádá Vaše drahá polovička už je jen a jen na ní. Vězte ale, že Vám samotným se bude žit daleko lépe s vědomím, že jste udělali vše, co jste mohli, ať už se děje cokoliv.
přátelé se psem

Jak už zde zaznělo – travte spolu hodně času. Nebojte se si zpestřit trochu život. A to i ten intimní. Uvidíte, že když vyzkoušíte něco nového, Vámi neprozkoumaného, velmi Vás to navzájem semkne a Vy si budete mnohem víc důvěřovat a tím poroste i pouto mezi Vámi a Vy si tak brzy vybudujete vztah, který bude jako nedobytný hrad. Hlavní je neházet flintu do žita příliš brzy a vždy se snažit zklidnit mysl a uvědomit si, co Vám ten vztah dává a zda Vám za to ta osoba stojí. A vzpomínat na to dobré a nekrmit v sobě ty ošklivé vzpomínky a hněv.