I vy si můžete sjednat úvěr

Když jste se poprvé vydali do banky žádat o úvěr, ani vás nenapadlo, že máte v registru dlužníků nějaký záznam. Před časem jste se opozdili s platbou za energie a vůbec jste nepředpokládali, že by tento drobný přečin mohl být ihned zaznamenán. Uhradili jste se zpožděním vše, a dokonce i penále, proto jste považovali celou záležitost za uzavřenou. Velmi vás překvapilo, že jste byli v registru dlužníků uvedeni. Opravdu se stává, že mnoho klientů o svých záznamech v registru nemá zprávy až do chvíle, kdy podají žádost o úvěr a dojde k prověření registrů. Proto na trh přišel produkt nebankovní americká hypotéka. Ta je určena pro klienty, jako jste vy. S její pomocí můžete financovat své potřeby, protože umožňuje získat půjčku i v případě, kdy máte drobný záznam v registru dlužníků.
kalkulačka a propiska.jpg

Americká hypotéka je zajímavý a poměrně nový typ úvěru. Jak už název napovídá, je nejvíc oblíbená ve Spojených státech amerických, kde si jejím prostřednictvím financují lidé mnoho účelů. Ano, můžete ji použít k placení mnoha záležitostí. Na zástavu se použije nemovitý majetek, ale nemusíte půjčku použít k účelům spojeným s bydlením. Je možné peníze využít na cokoliv. Mnoho lidí je používá na refinancování nevýhodných úvěrů z minulosti.
blondýna a mobilní telefon.jpg
Trápí i vás vysoké splátky úvěrů? Pak je produkt vhodný i pro vaši rodinu. Nabízí vám příležitost k tomu, abyste měsíčně platili mnohem méně. S jeho pomocí ihned zaplatíte dřívější dluhy a novou půjčku si sjednáte tak, aby měla dlouhou dobu splatnosti. Dlužná částka rozpočítaná do více měsíců vám přinese mnohem menší částku, kterou budete muset zaslat ze svého bankovního účtu.

Pokud zavoláte na naši infolinku, úvěroví specialisté vás provedou celým procesem a navrhnou řešení vhodné právě pro vás. Kalkulace je nezávazná a zpracovaná zdarma, proč nezjistit, jaké máte možnosti?