Boj s nadváhou

Když se při vážení některého jedince přetočí kolečko mechanické váhy kolem vlastní osy, začíná to být skutečně na pováženou. Váha nad sto kilogramů není zrovna dobrá věc, už kvůli zdraví. A přináší to další a další spoustu potíží. Oblékáním kalhot u mužů počínaje, a zavazováním tkaniček to končí. Mužové ti, v mládí svalnatí, ale nyní se valící jako hora sádla zaúpí, zasténají a většina jich jde navštívit…Znázornění hubnutí.jpg
No, někteří prodejce “hubnoucích” tablet, druzí lednici. Autor článku sebekriticky řadí sám sebe do druhé sorty.
Ano, většině mužů je naprosto jedno, že vypadají jako nosorožec bez klu. To je jejich zásadní rozdíl od postoje většiny žen.
Ty jen za nepatrný přírůstek na váze zmodrají vzteky a většinou začnou věc řešit. Jdou také někam na tržiště k pokoutnímu prodejci s prášky. Ten potřebuje samozřejmě prodávat, a tak lže a slibuje, až se hory zelenají. Jeho chemii, čertví z čeho je uvěřeno. Zájemci jsou nejprve o peníze lehčí, a později i zklamaní, že neshodili ani deko, v lepším případě kilo nebo půl. Věřte tomu, že chemie v tomto případě není dobrý kamarád a její prodejci většinou podvodníci. Ne všichni, samozřejmě.
Mnohem lépe je navštívit dietologa, kde asi přijdete o méně peněz, ale zcela jistě obdržíte spoustu moudrých rad a pokynů. Zda je budete dodržovat je dietologovi jedno, je to vaše zdraví, ne jeho. Ale když mu při příští návštěvě břichem vybouráte “futra” do ordinace, jistě zpozorní.Měření v pase.jpg
Mezi věcmi k ubývání na váze vám, zcela jistě poradí i zelenou kávu na hubnutí. Věc čistě přírodní, bez chemie, prospěšnou zdraví tak jako tak. Boj s obezitou pomocí přírodních látek není vůbec nic nového. Akorát je to v dnešní době lépe rozpracováno a využíváno. I zde lidstvo pokročilo. Výjimečně tím správným směrem.
Pokud budete tento nápoj pít, budete tím nejen bojovat s kilogramy navíc, ale také velmi výrazně přispějete vlastnímu zdraví, a to je úplně to nejdůležitější.